Oficjalna strona Bezpartyjnej Obywatelskiej Inicjatywy

Portal wyborczy lubelskich kandydatów na miarę XXI wieku

Kandydat

Kandydat

Andrzej Filipowicz l. 56.

Okręg wyborczy nr 4, lista nr 7, pozycja 3.

Dzielnica Czechów

Kandydat bezpartyjny

Startuje z listy "KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke "

Kiedyś operator koparki i walca drogowego, były gastarbeiter, bezpartyjny działacz społeczny i zawodowy, a dzisiaj właściciel interaktywnej platformy telewizji internetowej obecnej w ponad 220 krajach świata za sprawą m. innymi transmisji Mszy świętych oraz z gniazd bocianów białych.

Mąż żonie i ojciec dorosłej już córce. Entuzjasta wolności społecznej i gospodarczej, etyki w życiu i biznesie, rekreacji i turystyki (adept sportów walki, dyscyplin indywidualnych i zespołowych).

Motto wyborcze Andrzeja to: „Przywrócimy nasze miasto, Miasto Lublin jego mieszkańcom!”.

Priorytetem Andrzeja jako radnego Miasta Lublin będzie pełna transparentności w samorządowych decyzjach i wydawaniu publicznych pieniędzy, pobudzenie aktywności społecznej i gospodarczej poprzez uwolnienie obywatelskich inicjatyw i miejskich gruntów z urzędniczych okowów władzy politycznej.

Razem uwolnimy Lublin spod władzy partii politycznych i przywrócimy nasze miasto, Miasto Lublin jego mieszkańcom!

 

Kontakt: andrzej.filipowicz(at)gmail.com

Podziękowanie

 

Szanowny Przyjacielu,

 

Dziękuję za poparcie w tych wyborach.

 

Według oficjalnych danych otrzymałem łącznie 73 głosy.

Biorąc poprawkę na fakt braku dopingu w postaci billboardów, plakatów i ulotek oraz brak poza lokalami wyborczymi spisu kandydatów w niemal całym okręgu, to i tak był dobry wynik.

 

Szkoda, że nie było tych głosów na tyle, by uzyskać mandat radnego, bo byłaby okazja do publicznego zamanifestowania dezaprobaty dla poziomu nieprawidłowości, manipulacji i fałszerstw, które miały miejsce podczas tych wyborów.

 

W zaistniałej sytuacji postanowiłem innymi metodami protestować przeciwko temu, co miało miejsce przed, w trakcie i po wyborach.

Przy okazji zapraszam fizycznie lub wirtualnie w dniu jutrzejszym na manifestację "Stop Manipulacjom Wyborczym", która rozpocznie się w Lublinie o godzinie 13:00 na Pl. Litewskim lub online przez www.lublin21.pl.

 

Jeszcze raz dziękując gorąco za poparcie mojej kandydatury,

 

Pozdrawiam serdecznie,

Andrzej Filipowicz